הנתיב סוכנות לביטוח הושקה בשנת 2011 על ידי האחיות, נשות ביטוח ופיננסים, שרית בר לב אהוב וקרן בוזגלו. הסוכנות הוקמה לאחר שנחשפו לטיפול ביטוחי לקוי שהסב נזק כספי גדול לבן משפחה. כתוצאה מכך, הבינו מה היתרון שהן מביאות איתן לתחום. שילוב של ידע, ניסיון ושירות לא מתפשר.

שרית בר לב אהוב

משווקת פנסיונית | מנהלת את תחום הפנסיוני והפיננסי

עובדת בתחום הביטוח והפיננסים מזה 20 שנים, במגוון תפקידים ניהוליים בחברות וסוכנויות ביטוח. הכשרתה כמשפטנית מסייעת לה להבין לעומק פוליסות שונות, ואף למצוא פתרונות יצירתיים במקרים מאתגרים. אוהבת לטייל וללמוד. יזמית עם מוטיבציה גבוהה בנשמתה. המוטו שלה: "אחד מהיתרונות של הנתיב סוכנות לביטוח, הוא שאנחנו חושבות מחוץ לקופסה. בתחום שלנו זה מאוד חשוב ותורם המון ללקוח. הנתיב היא סוכנות בוטיקית. לפני שאנחנו ממליצות על שינויים בתיק הביטוחי, אנחנו לומדות את הלקוח, ומבינות מה הצרכים שלו. אנחנו עושות ביטוח עם נשמה. ביטוח שדואג לעתיד שלך."

קרן בוזגלו

מנהלת את תחום הביטוחים האלמנטריים ובריאות בחברה

הגיעה לתחום הביטוח לפני כ-12 שנים, כאשר חיפשה עבודה "רצינית". כשנה וחצי לאחר שנכנסה לתחום כבר היתה בעלים-משותפת של הנתיב סוכנות ביטוח. בעברה למדה פסיכותרפיה גופנית. דבר שלימד אותה לעמוד בקשב רב אל מול מבוטחים, ברגע האמת. השתתפה וסיימה (!!) שני טריאתלונים. המוטו שלה: "כאשר אתם מתקשרים לרופא שלכם, תתקשרו גם אלי. פרט לזה שאני נחמדה, אולי אני אעדכן אתכם שבפוליסה קיים כיסוי, ותוכלו להתחיל טיפול ברפואה פרטית. ללא תורים ועם הרופאים המומחים שאתם בוחרים. או שאולי יש לכם כיסוי ביטוחי ששכחתם ויכול לספק לכם סיוע חיוני בעת הצורך."

מעל 1,000 משפחות מבוטחות לא טועות!

אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לפגישת הכירות שבה נעשה סדר ביטוחי בכל הניירת. נוודא שאין כפילות ביטוחית שגורמת לכם לשלם כפול לחינם, ואף נבדוק שלא קיימים חוסרים ביטוחיים. במקביל נדאג שאתם ומשפחתכם מכוסים מפני אתגרים עתידיים שעלולים לצוץ.

הנתיב שלנו, הביטחון שלך! העתיד שלך! היציבות שלך!

נגישות