ביטוח דירה

הבית שלנו הוא הביטחון שלנו!

כל חיינו אנו עובדים בשביל הבית שלנו, שהוא הרבה יותר מסתם ארבעה קירות, הוא מכיל בתוכו את יקירנו, את הזיכרונות שלנו, את המהות של המשפחה. ביטוח זה מכסה כנגד סיכונים של אש, רעידת אדמה, נזקי טבע, נזקי מים, פריצה וכו'. נזקים אלו עלולים להיות מאוד יקרים מכול הבחינות.

ביטוח דירה ניתן לפצל ל:

ביטוח מבנה שמכסה את ערך הכינון של הבית, כלומר כמה יעלה לבנות אותו מחדש בעת נזק טוטאלי.
ניתן גם לרכוש ערך קרקע,
וביטוח תכולה שמכסה את ערך התכולה של הבית.

ישנם כיסויים נוספים שניתן לרכוש בהתאמה.

?!

שאלות ותשובות

ישנן שתי דרכים לקביעת ערך הדירה ותכולתה:
שליחת מעריך תכולה אשר יבקר בביתך ויעריך את שווי מבנה ושווי תכולת דירתך, או על פי סקר תכולה שנערך בביתך בעבר. או בהתאם להערכת המבוטח, אך בעת תביעה יצריך הצגת קבלות.

ניתן לבטח בנפרד את התכולה או את המבנה אך עדיף לבטח את שניהם יחדיו. כך תוכל ליהנות מכיסוי רחב במקרה של נזקים והן מהנחה נוספת על מחיר הביטוח.

כן בהחלט, ביטוח רעידת אדמה נכלל במסגרת ביטוח דירה ומבנה והינו חובה מטעם המדינה, אלא אם כן בחרת לוותר על כך והצהרת זאת כחוק. אם לקחת משכנתא מהבנק, הבנק מחייב לבטח את המבנה כנגד נזקי רעידת אדמה. במידה ולא רכשת בנוסף ביטוח תכולה הכולל רעידת אדמה לא תהיה מכוסה על כך.

כבר בעת חתימת החוזה בין השוכר למשכיר מומלץ להסדיר את עניין הביטוח שבעת הצורך מגן הן על השוכר והן על המשכיר, הן בעת נזק רכוש בדירה והן בעת נזק לצד שלישי. מדובר באינטרס משותף לשני הצדדים.

אם הרטיבות נגרמה עקב פיצוץ בצנרת, אז קיים כיסוי ביטוחי. אם הרטיבות נגרמה עקב איטום לקוי, אין לכך כיסוי ביטוחי.

הנתיב שלנו, הביטחון שלך! העתיד שלך! היציבות שלך!

יש לך עוד שאלות?!

לשיחת יעוץ מלאו פרטים ונחזור אליכם

נגישות