ביטוח מחלות קשות

מהי מחלה קשה???

 על פי רוב, מדובר במחלה משמעותית, כרונית ובעלת השפעה ארוכת טווח על החולה.

מחלה קשה, עלולה ליצור שינוי מציאות חיים עבור החולה. מציאות חדשה, בה יכולותיו היומיומיות נפגעות ומונעות ממנו להמשיך לקיים את שגרת חייו כפי שהיה עד כה. כחלק מתהליך ההחלמה, שיקום או טיפול שוטף, מוצא את עצמו החולה נדרש להוצאות כספיות שאינו ערוך אליהן, דבר היוצר לחץ כלכלי ועומס רגשי.

על ידי רכישת סכום ביטוח, המשולם עם גילוי המחלה הקשה, מקבל המבוטח, מחד, רשת בטחון כלכלית לתשלום הוצאות לא מתוכננות עקב המציאות החדשה מאידך, מקבל את השקט הנפשי להתמודד עם ההחלמה ללא דאגות קיומיות נוספות.

מחקרים רבים מראים כי מצבו הנפשי שהאדם שרוי בו משפיע באופן ישיר על יכולת  ההחלמה שלו.

?!

שאלות ותשובות

סכום הביטוח אותו תקבל זהו סכום הביטוח אותו קנית במעמד רכישת הפוליסה. הסכום יכול לנוע בין 50,000 ש"ח ל-700,000 ₪.

כאשר חו"ח מתגלה המחלה אצל הילד, ההורים נכנסים באופן מידי למצוקה וקושי מנטלי. מעבר לכך, ישנה באופן טבעי, פגיעה במצב הכלכלי המשפחתי. שני ההורים מקדישים עצמם באופן מידי לדאגה לבריאותו והחלמתו של ילדם וכושר ההשתכרות שלהם יורד.
לשם כך כדאי לרכוש ביטוח מחלות קשות עבור הילד שלהם. כך יוכלו לנטרל באופן מידי את הפגיעה במצב הכלכלי והעיסוק בהישרדות כלכלית ויתאפשר להם להתמקד אך ורק בתהליך ההחלמה של הילד.

רשימת המחלות, הגדרת המחלה ותנאי הפוליסה שונים בין חברות הביטוח.  חשוב לבדוק שאכן אתם מצטרפים לפוליסה מקיפה וטובה מכול הבחינות האלה ולא בהכרח לחברה שמציעה את הפוליסה הזולה ביותר.

גם פה התשובה משתנה בין חברות הביטוח. בפוליסות הרחבות יותר הפוליסה לא תתבטל אחרי מקרה ביטוח אחד.

הנתיב שלנו, הביטחון שלך! העתיד שלך! היציבות שלך!

יש לך עוד שאלות?!

לשיחת יעוץ מלאו פרטים ונחזור אליכם

נגישות